background

'Gerçek' bir freelancer dostu.

Tanışma hediyemiz olarak

Faturalandırma ve Güvenli Tahsilat

Faturalandırma ve güvenli tahsilat servisleriyle müşterilerinizi faturalandırabilir, ödemenizi garanti altına alabilirsiniz.

Üstelik mevcut çözümlerden çok daha uygun oranlarla.

PREMIUM
İşlem Komisyonu
%12

Standart Kullanıcılar İçin %16

Hemen Başla
  • Faturalandırma
  • Güvenli Tahsilat (Escrow)
  • Hızlı Transfer
  • Sözleşme Hazırlama

Güvenli Tahsilat (Escrow)

Güvenli Tahsilat (Escrow) altyapısı sayesinde ödemenizi ve işinizi garanti altına alın. Teslim ve ödeme takasını Rimuut güvencesiyle gerçekleştirin.

PREMIUM
İşlem Komisyonu
%6

Standart Kullanıcılar İçin %8

Hemen Başla
  • Güvenli Tahsilat (Escrow)
  • Hızlı Transfer
  • Sözleşme Hazırlama

Kullananlar Rimuut Hakkında Ne Diyor?

Rimuut'un faturalandırma problemini çözmüş olması özellikle kurumsal müşterilerimle çalışırken işimi inanılmaz kolaylaştırdı.

Image
Can Köroğlu
Fotoğrafçı

Kredi kartıyla ödeme alabilmek büyük avantaj yaratıyor. Ama en güzeli, escrow ödeme sayesinde içim rahat bir şekilde ürün teslimi gerçekleştirmek.

Image
Kağan Yaldızkaya
UI/UX Tasarımcısı

Rimuut sağolsun, şirketlerle çalışmak artık çok kolay. Sadece bizim değil, şirketlerin de işine geliyor ilkel yöntemler yerine Rimuut aracılığıyla çalışmak.

Image
Ülgen Sarıkavak
Yazılım Geliştiricisi

Rimuut sayesinde şirket gibi çalışıyorum. Faturalandırma, escrow, kartla tahsilat gibi çözümlerin tamamını %12'ye çözebiliyor olmak harika :)

Image
Miray Türker
Pazarlama Danışmanı

Sıkça Sorulan Sorular

Rimuut nedir?

Rimuut, freelance çalışanlar için faturalandırma ve tahsilat servisidir. Mevcut müşterilerini kolayca faturalandırabilir ve güvenle tahsilat alabilirsin.

Rimuut kimin içindir?

Rimuut, şirketlerle freelance düzeninde çalışan, tüzel kişilik niteliği olmayan bağımsız profesyoneller icin geliştirilmiştir.

Rimuut'u kullanmak bana ne sağlar?

Faturalandırma ve tahsilat süreçlerini kolaylaştırır, kredi kartıyla ödeme almanı sağlar. Sadece %12 komisyonla müşterilerini faturalandirabilir, güvenle ödeme alabilirsin. Nasıl çalışır?

Rimuut'u kullanabilmem icin şirket olmam gerekiyor mu?

Hayır. Aksine, henüz şirketleşmemiş bağımsız çalışanların kurumlarla daha rahat çalışabilmesi için Rimuut'u geliştirdik.

Rimuut üzerinden yeni müşteri bulabilir miyim?

Hayır. Rimuut olarak şu aşamada sadece freelance çalışanların ticari ve idari problemlerine yönelik çözümler geliştiriyoruz. Seni -pek yakında- sadece kurumlardan gelen yüksek standartlı işlerle de bir araya getireceğiz. Kurumlara görünür olmak için profil oluştur.

Rimuut'a katıl. Şirket gibi çalış.

Faturalandırma ve tahsilat işlemlerin için Rimuut'u kullan, komisyon masraflarında %40 tasarruf sağla.

Kayıt Ol